Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

Garmin Kamera sportowa VIRB XE 010-01363-10 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Kamera sportowa VIRB® X wyposażona w technologię G-Metrix rejestruje bogaty w szczegóły obraz w wysokiej rozdzielczości do 1080p i 120fps/480p w zwolnionym tempie. Tę kompaktową kamerę można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie ze względu na wytrzymałą konstrukcję oraz wodoszczelność do 50 metrów. Technologia G-Metrix tworzy prawdziwe emocje, nagrywając materiał wraz z animowanymi licznikami i wykresami zawierającymi dane np. o szybkości czy przyspieszeniu.

Garmin Kamera sportowa VIRB XE Racing Bundle 010-01363-41 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Okiełznaj tor wyścigowy wraz z samochodowym zestawem wyścigowym VIRB XE oraz nakładkami szczegółowych danych G-MetrixTM. Kamera sportowa VIRB XE rejestruje profesjonalny obraz 1080p/60 kl./s, oferuje żyroskopową stabilizację obrazu, wewnętrzny uchwyt z przyssawką, System OBD2 oraz kartę microSDTM 16 GB, a także wbudowany mikrofon, rejestrujący czysty dźwięk. Natomiast po dodaniu nakładek danych G-Metrix rejestrowanych przez system diagnostyczny OBD2, w tym: liczba obrotów na minutę, moment obrotowy, pozycja przepustnicy, obciążenie silnika i wiele innych, zyskujesz jeszcze więcej danych i pełniejszy obraz swoich dokonań.

Garmin Edge 520 HRM/CAD 010-01369-00 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Edge zapewnia przewagę nad konkurencją. Edge® 520 to to pierwszy komputer rowerowy z GPS umożliwiający rywalizację w ramach segmentów Strava w czasie rzeczywistym. Ten aerodynamiczny komputer rowerowy z GPS posiada wiele zaawansowanych funkcji analitycznych, dostarcza danych o czasie spędzonym w określonych strefach tętna, pułapie tlenowy specyficznym dla kolarzy1, czasie potrzebnym na regenerację1 oraz dynamice jazdy3. Ponadto współpracuje z trenażerem2 wspierając treningi w zamkniętym pomieszczeniu. Wyposażony jest w funkcje łączności4 zapewniając m.in. śledzenie w czasie rzeczywistym, inteligentne powiadomienia i automatyczny transfer danych do platformy Garmin ConnectTM.

Garmin Kamera sportowa VIRB XE Cycling Bundle 010-01363-21 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Zestaw rowerowy VIRB XE zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje przygody same się opowiadały, a relacja była jeszcze ciekawsza. VIRB XE to jedyna kamera sportowa HD z czujnikami G-Metrix. Dzięki temu może nie tylko rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości, lecz także nakładać szczegółowe dane G-Metrix na materiał filmowy w celu prezentowania prędkości, odległości i intensywności jazdy. Wytrzymała, kompaktowa kamera, która sprawdzi się podczas każdej jazdy i w każdych warunkach. Wodoodporność do głębokości 50 metrów bez dodatkowej obudowy do nurkowania sprawia, że można rejestrować dźwięk bez obaw o stan kamery. Zestaw rowerowy VIRB XE zawiera także wielofunkcyjny uchwyt, uchwyt na kask z otworami wentylacyjnymi, uchwyty na rury oraz kartę pamięci microSD o pojemności 16 GB.

Garmin eTrex 20x 010-01508-02 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Nowe urządzenie eTrex® 20x to nasza zaktualizowana wersja popularnego urządzenia eTrex 20, charakteryzująca się poprawioną rozdzielczością wyświetlacza, zapewniającego lepszą czytelność, i rozszerzoną wbudowaną pamięcią, pozwalającą przechowywać fabrycznie załadowaną mapę Garmin TopoActive Europa Wschodnia/ Europa Zachodnia. Odznacza się ono łatwą obsługą, wysoką trwałością i przystępną ceną, co cechuje urządzenia eTrex. Może być używane na rowerach, łodziach i motocyklach.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.


Strona Główna » Akcesoria GPS » Garmin » Mapy lądowe » Na kartach pamięci TF/SD » 010-10691-02 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator SPA/POR
« powrót

010-10691-02 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator SPA/POR

Producent: Garmin

Szczegółowa mapa drogowa Hiszpanii i Portugalii.

149.00 zł z Vat
Punkty: 0

Szczegółowa mapa drogowa Hiszpanii i Portugalii.

TUTAJ możesz zobaczyć, jak wygląda mapa w wybranym rejonie.

Mapa dostarczona jest na karcie microSD, wraz z adapterem do standardu SD.

Użycie mapy jest niezwykle proste - wystarczy umieścić kartę w slocie kart pamięci urządzenia. Nie wymaga instalacji, jest od razu gotowa do pracy.

Kartę można przekładać między urządzeniami Garmin. Wbudowane zabezpieczenie nie pozwala jednak na skopiowanie zawartości do innej karty.

Mapa znajdująca się na karcie współpracować będzie z każdym kompatybilnym urządzeniem GPS, do którego zostanie zainstalowana.

Karta taka nie może być wykorzystywana do instalacji jakichkolwiek map dodatkowych - próba ich instalacji spowoduje usunięcie dotychczasowej zawartości karty.

Uwaga:
Mapy zainstalowane na karcie pamięci nie mogą być kopiowane, jak również nie jest możliwe ich przelgądanie w PC. Dla kart pamięci z preinstalowanymi mapami nie są dostępne aktualizacje w obniżonej cenie - w przypadku chęci posiadania zaktualizowanych map, konieczny jest zakup nowej karty pamięci z taką mapą, w pełnej cenie sprzedaży.


Nie ma jeszcze recenzji do tego produktu.
Dodaj recenzję
010-10691-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator UK / IRL
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.
149.00 zł z Vat
010-10691-03 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator NORDIC
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia).
149.00 zł z Vat
010-10691-05 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator ITA/GRE
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Włoch i Grecji.
149.00 zł z Vat
010-11037-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator EE Big5
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Słowenii oraz Chorwacji.
149.00 zł z Vat
010-11043-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator Francja - Benelux
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu.
149.00 zł z Vat
010-10966-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator KANADA
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Kanady.
149.00 zł z Vat
010-10691-06 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator SWI/AUT (ALPY)
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa rejonu ALP.
149.00 zł z Vat
010-10755-00 GARMIN Karta TF/SD CitySelect MEKSYK
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Meksyku.
169.00 zł z Vat
010-10759-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator BRAZYLIA
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Brazylii.
169.00 zł z Vat
010-11214-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator CHINA
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Chin.
259.00 zł z Vat
RATY
12 x 25.08 zł


 
opineo
Sklepy internetowe