Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO Ultra Agents 70165 Centrala ultra agentów - GDYNIA

Producent:
LEGO

Uwaga! Zły cyberhaker Terabyte atakuje mobilną centralę ultraagentów w ramach misji służącej wyłączeniu całej sieci komunikacyjnej miasta Astor. Wsiądź do ultranowoczesnej ciężarówki, uruchom ją w trybie tajnej jazdy i odpal automatyczne wyrzutnie rakiet, by odpędzić bandytę. Wystrzel ukrytą lotnię i szpieguj wrogów z powietrza. Pchnij dźwignię, aby odczepić szoferkę i otworzyć tylną część ciężarówki, w której mieści się niesamowita centrala agentów. Uruchom w sali odpraw laptop zawierający plany tajnych misji i wyświetl je na dużym ekranie. Razem z profesor Christiną Hydron analizuj wszystkie wskazówki i przeprowadzaj badania w laboratorium. Załóż agentce Phoenix odrzutowy plecak i wykorzystaj rozkładane robotyczne ramię, aby pomóc jej wznieść się w powietrze. Powstrzymaj Terabyte'a uciekającego z laptopem zawierającym poufne pliki ultraagentów. Uważaj jednak, bo w tym samym czasie jego supermech będzie próbował zniszczyć system komunikacyjny za pomocą hakerskich bomb wystrzeliwanych w stronę anteny satelitarnej. Zjedź miniłazikiem po rampie i odpal miotacze, aby obronić centralę ultraagentów. Musisz zamknąć złego maniaka komputerowego w nowoczesnej więziennej celi, zanim doprowadzi do dalszych zniszczeń! W zestawie 5 minifigurek z akcesoriami: Terabyte, agent Solomon Blaze, agentka Caila Phoenix, agent Curtis Bolt i profesor Christina Hydron.Obroń mobilną centralę ultraagentów z serii LEGO® Ultra Agents przed atakami mecha Terabyte'a. Wykorzystaj przy tym tryb tajnej jazdy, tryb otwartej centrali, odczepianą lotnię oraz miniłazik.

LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z bazy Knowhere - GDYNIA

Producent:
LEGO

Pomóż Grootowi i Kosmicznemu szopowi opracować plan ucieczki z bazy Knowhere! Udało im się odkryć rzadką kulę w kopalni, ale zaraz potem wpadli w zasadzkę wrogów. Unikaj pocisków wystrzeliwanych z ogromnej bazooki zbudowanej przez Sakaarana i złą Nebulę! Odpowiedz ogniem ze specjalnego miotacza, którym włada Kosmiczny szop. Rusz do akcji razem z gigantycznym Grootem z ruchomymi kończynami, aby zmierzyć się z uzbrojoną w miecz Nebulą. Wyprowadź ostry kontratak, aby Kosmiczny szop zdążył uciec w pojeździe górniczym z cenną kulą w chwytnych pazurach! W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni: Kosmiczny szop, Nebula i Sakaaran oraz duża figurka Groota. Pomóż Grootowi i Kosmicznemu szopowi wydostać się na wolność, bawiąc się zestawem Ucieczka z bazy Knowhere z serii LEGO® Super Heroes, w którym znajdziesz stację i pojazd górniczy, wieżę i strzelającą bazookę.

LEGO Super Heroes 76022 X-Men kontra Sentinel - GDYNIA

Producent:
LEGO

Magneto wykorzystuje swoje moce, aby przejąć kontrolę nad Sentinelem w celu uwięzienia Wolverine'a. Stań do walki razem z Wolverinem i resztą X-Menów, unikając wystrzeliwanych obrotowych rakiet i wielkich laserów potężnego robota. Wsiądź do słynnego myśliwca Blackbird i razem ze Storm i Cyklopem rusz superbohaterowi na pomoc, wspomagając się wystrzeliwanymi rakietami i sprężynowym miotaczem. Uwolnij Wolverine'a z łap Sentinela, aby mógł wrócić do walki. W zestawie 4 minifigurki z akcesoriami: Wolverine, Cyklop, Storm i Magneto oraz figurka robota Sentinela.Pomóż Wolverinowi pokonać Magneto, bawiąc się zestawem X-Meni kontra Sentinel z serii LEGO® Super Heroes, w którym znajdziesz myśliwiec Blackbird i wyjątkowe minifigurki.

LEGO Turtles 79115 Destrukcja furgonetki żółwi - PROMOCJA WYPRZEDAŻOWA - GDYNIA

Producent:
LEGO

Vern i Rafael pędzą ulicami miasta żółwią furgonetką, na ratunek Michelangelowi, ale żołnierz opuścił szlaban, by zablokować im drogę. Sprawdź komputer pokładowy, by przechytrzyć żołnierza i naciśnij gaz do dechy, by przebić się przez barykadę. Otwórz boczne drzwi, by wystrzelić ukryte rakiety, i odpal rakiety dachowe prosto w butlę z gazem, by wysadzić szlaban. Gdy znajdziesz Michelangela, uwolnij go z mechanicznych łap, które trzymają go na noszach, i czym prędzej zwiewaj furgonetką. Zestaw zawiera 4 minifigurki z bronią: Vern, żołnierza, Rafaela i Michelangela. Ruszaj na ratunek Michelangelowi w żółwiej furgonetce! Zestaw zawiera wystrzeliwane rakiety, wysadzany szlaban i 4 minifigurki.

LEGO Ninjago 70728 Bitwa o Ninjago - GDYNIA

Producent:
LEGO

Mroczny Władca przegrupował siły i szykuje się do przejęcia nowego miasta Ninjago. Pomóż ninja obronić świątynię Ninjago za pomocą ukrytych w niej zmyślnych niespodzianek. Opracuj strategię w sterowni i uruchom katapultowe schody, aby wyrzucić atakujące nindroidy wysoko w powietrze. Nie daj się trafić przez laserowe działo Władcy i odpowiedz ogniem z podwójnej katapulty na wieży oraz ukrytego miotacza dysków. Zjedź z Lloydem z dachu na linie, razem z Jayem przedostań się na pole bitwy na lotni, a później przekręć obrotowe ściany, aby wykorzystać ukrytą broń. Przechytrz atakujące nindroidy i zamknij je w więzieniu! W zestawie 8 minifigurek z wyborem broni i akcesoriami: Jay, Lloyd, Zane, Nya, Mroczny Władca i 3 nindroidy.Zapoznaj się z tajemnicami Świątyni Ninjago wyposażonej w katapultowe schody, miotacz dysków, obrotowe ściany, więzienie i wiele innych elementów. Do dyspozycji masz też Mrocznego Władcę, lotnię i 8 minifigurek!

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.


Strona Główna » Akcesoria GPS » Garmin » Mapy lądowe » Na kartach pamięci TF/SD » 010-10691-02 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator SPA/POR
« powrót

010-10691-02 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator SPA/POR

Producent: Garmin

Szczegółowa mapa drogowa Hiszpanii i Portugalii.

181.00 zł z Vat
Punkty: 0

Szczegółowa mapa drogowa Hiszpanii i Portugalii.

TUTAJ możesz zobaczyć, jak wygląda mapa w wybranym rejonie.

Mapa dostarczona jest na karcie microSD, wraz z adapterem do standardu SD.

Użycie mapy jest niezwykle proste - wystarczy umieścić kartę w slocie kart pamięci urządzenia. Nie wymaga instalacji, jest od razu gotowa do pracy.

Kartę można przekładać między urządzeniami Garmin. Wbudowane zabezpieczenie nie pozwala jednak na skopiowanie zawartości do innej karty.

Mapa znajdująca się na karcie współpracować będzie z każdym kompatybilnym urządzeniem GPS, do którego zostanie zainstalowana.

Karta taka nie może być wykorzystywana do instalacji jakichkolwiek map dodatkowych - próba ich instalacji spowoduje usunięcie dotychczasowej zawartości karty.

Uwaga:
Mapy zainstalowane na karcie pamięci nie mogą być kopiowane, jak również nie jest możliwe ich przelgądanie w PC. Dla kart pamięci z preinstalowanymi mapami nie są dostępne aktualizacje w obniżonej cenie - w przypadku chęci posiadania zaktualizowanych map, konieczny jest zakup nowej karty pamięci z taką mapą, w pełnej cenie sprzedaży.


Nie ma jeszcze recenzji do tego produktu.
Dodaj recenzję
010-10966-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator KANADA
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Kanady.
135.00 zł z Vat
010-10691-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator UK / IRL
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.
181.00 zł z Vat
010-10691-03 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator NORDIC
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia).
181.00 zł z Vat
010-10691-05 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator ITA/GRE
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Włoch i Grecji.
181.00 zł z Vat
010-10971-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator DACH+CZ
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Niemiec, Czech, Austrii oraz Szwajcarii.
181.00 zł z Vat
010-11037-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator EE Big5
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Słowenii oraz Chorwacji.
181.00 zł z Vat
010-11043-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator Francja - Benelux
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu.
181.00 zł z Vat
010-10691-06 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator SWI/AUT (ALPY)
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa rejonu ALP.
181.00 zł z Vat
010-11214-00 GARMIN Karta TF/SD CityNavigator CHINA
Producent: Garmin
Szczegółowa mapa drogowa Chin.
379.00 zł z Vat
RATY
12 x 36.69 zł
010-11551-00  City Navigator North America NT microSD/SD
Producent: Garmin
Prawie 6 milionów punktów użyteczności publicznej i szczegółowe pokrycie dróg dla USA, Kanada, Meksyk, Puerto Rico.
399.00 zł z Vat
RATY
12 x 38.63 zł


 
opineo
Sklepy internetowe