Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

Garmin Kamera sportowa VIRB X 010-01363-00 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Kamera sportowa VIRB X pozwala uchwycić więcej akcji — rejestruje pełen detali, szerokokątny obraz HD o jakości 1080p30 i robi zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli z prędkością do 10 kl./s. VIRB X to kamera stworzona z myślą o najtrudniejszych warunkach. Możesz zanurkować z nią na 50 m bez dodatkowej obudowy, co sprawi, że rejestrowany dźwięk będzie czystszy i bardziej wyraźny. G-Metrix to technologia, która dzięki wykorzystaniu odbiornika GPS firmy Garmin pozwala nałożyć na film informacje o szybkości ruchu, przebytym dystansie, wysokości i intensywności akcji.

Garmin Forerunner 630 czarny 010-03717-20 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Forerunner® 630 gromadzi wszystkie dane dotyczące biegu. Ten inteligentny zegarek do biegania z ekranem dotykowym i GPS mierzy w zaawansowany sposób dynamikę biegu oraz liczne parametry fizjologiczne, jak też zapewnia wiele dodatkowych funkcji smart, takich jak powiadomienia z telefonu i współpraca z Connect IQTM. Sprawdź symetrię biegu na podstawie danych o czasie kontaktu z podłożem. Forerunner® 630 szacuje też poziom wydolności, ocenia obciążenie organizmu i próg mleczanowy na podstawie pomiaru akcji serca.

Garmin Montana 610 010-01534-03 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Montana® 610 posiada 4-calowy, kolorowy ekran dotykowy, działający w pionie i w poziomie, umożliwiający obsługę w rękawiczkach. Urządzenie wykorzystuje dane z map, by wyświetlać pełny widok śladu użytkownika, dzięki czemu zawsze wiesz, co Cię czeka na trasie. Roczna subskrypcja obrazów satelitarnych BirdsEye. Nawigację wyposażono w 3-osiowy kompas oraz wbudowany wysokościomierz barometryczny. Korzysta z sygnału satelitarnego zarówno GPS jak i GLONASS, dzięki czemu ustalanie pozycji jest jeszcze szybsze i dokładniejsze. Bardzo czuły odbiornik GPS utrzymuje pozycję nawet głęboko pod osłoną lasu.

Garmin eTrex Touch 35 Topo ActiveMap Easter Europe 010-01325-12 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

eTrex® Touch 35 to nowa, łatwa w obsłudze nawigacja satelitarna Garmin stworzona dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Została wyposażona w odbiornik GPS/GLONASS, elektroniczny kompas, wysokościomierz barometryczny, jasny ekran dotykowy oraz profile wspierające różne formy aktywnego wypoczynku, takie jak: piesze wędrówki, jazda na rowerze czy geocaching. Po połączeniu ze smartfonem na ekranie nawigacji możemy sprawdzać wiadomości e-mail i SMS. W pamięci zainstalowano mapy TopoActive Europe oraz informacje o 250 tys. Skrzynek do geocachingu.

Garmin Fenix 3 Sapphire Rose Gold 010-01338-51 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Fēnix® 3 to bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach przygód na świeżym powietrzu. Nowa antena EXOTM z obsługą GPS i GLONASS zapewnia precyzyjne wyznaczanie pozycji a wyraźny, kolorowy wyświetlacz zapewnia wygodny dostęp do danych. Fēnix® 3 wyposażony został w funkcje treningów multisportowych, biegów przełajowych i nawigacyjne. Wytrzymała konstrukcja, sportowy design i kompatybilnośd z platformą Connect IQ Apps sprawiają, że zegarek sprawdzi się w każdych warunkach.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe