Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO Duplo Jake i piraci z Nibylandii 10539 Plażowe wyścigi - GDYNIA

Producent:
LEGO

Ścigaj się wokół Nibylandii! Wykorzystaj wszystkie klocki LEGO® DUPLO® do zbudowania szybkich żaglowozów dla Kapitana Haka i papugi Skully, a potem przygotuj ich do jazdy. Kto jako pierwszy przekroczy linię mety i zdobędzie trofeum? Ten fantastyczny zestaw LEGO DUPLO z serii Jake i piraci z Nibylandii™ pozwala wkroczyć razem z dzieckiem do pełnego przygód świata piratów. W zestawie figurki DUPLO Kapitan Hak i Skully. Weź udział w wyścigu po plaży, bawiąc się zestawem, w którym znajdziesz Kapitana Haka, papugę Skully, 2 żaglowozy, drzewo do zbudowania oraz różne klocki LEGO® DUPLO®.

LEGO Star Wars 75052 Kantyna Mos Eisley - GDYNIA

Producent:
LEGO

Witamy w głośnej i niebezpiecznej Kantynie Mos Eisley™ na pustynnej planecie Tatooine! Zaparkuj ścigacz i wejdź, tylko nie potrąć wielkiego jaszczura dewbacka, który przed wejściem pije sobie wodę z koryta. Zadbaj o to, by Luke, Han i Obi-Wan nie zapomnieli swoich broni przed przejściem przez rozsuwane drzwi obok skanera wykrywającego droidy. Otwórz budynek, aby ułatwić sobie zabawę, zamów coś do picia i zrelaksuj się przy utworach granych przez muzyków rasy Bith™. Odtwórz sceny z kantyny znane z filmu Gwiezdne wojny: Część IV — Nowa nadzieja, jak kłótnia Hana Solo™ z rodiańskim łowcą nagród — Greedo™. W zestawie 8 minifigurek z wyborem broni i akcesoriami: Han Solo™, Luke Skywalker™, Obi-Wan Kenobi™, Greedo™, pustynny szturmowiec™ i 3 muzyków rasy Bith™.Wejdź do Kantyny Mos Eisley™, w której znajdziesz skaner wykrywający droidy, bar, przesuwaną podłogę i otwierany dach. W zestawie również ścigacz, jaszczur dewback i 8 minifigurek.

LEGO Ninjago 70728 Bitwa o Ninjago - GDYNIA

Producent:
LEGO

Mroczny Władca przegrupował siły i szykuje się do przejęcia nowego miasta Ninjago. Pomóż ninja obronić świątynię Ninjago za pomocą ukrytych w niej zmyślnych niespodzianek. Opracuj strategię w sterowni i uruchom katapultowe schody, aby wyrzucić atakujące nindroidy wysoko w powietrze. Nie daj się trafić przez laserowe działo Władcy i odpowiedz ogniem z podwójnej katapulty na wieży oraz ukrytego miotacza dysków. Zjedź z Lloydem z dachu na linie, razem z Jayem przedostań się na pole bitwy na lotni, a później przekręć obrotowe ściany, aby wykorzystać ukrytą broń. Przechytrz atakujące nindroidy i zamknij je w więzieniu! W zestawie 8 minifigurek z wyborem broni i akcesoriami: Jay, Lloyd, Zane, Nya, Mroczny Władca i 3 nindroidy.Zapoznaj się z tajemnicami Świątyni Ninjago wyposażonej w katapultowe schody, miotacz dysków, obrotowe ściany, więzienie i wiele innych elementów. Do dyspozycji masz też Mrocznego Władcę, lotnię i 8 minifigurek!

LEGO Super Heroes 76019 Kosmiczny Starblaster - GDYNIA

Producent:
LEGO

Wsiądź do niesamowitego Starblastera i stań do walki z Nekropojazdem Sakaarana, aby pomóc Star-Lordowi uciec z kulą! Umieść oficera Nova w kokpicie i wznieś się wysoko. Złóż skrzydła, aby wejść w tryb pościgu, a kiedy dogonisz wroga, wysuń je i przejdź w tryb aresztu. Użyj kosmicznych miotaczy i odrzutowych dopalaczy Star-Lorda, aby przechytrzyć wroga i ochronić bezcenną kulę! W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni i dodatkami: Star-Lord, Sakaaran i oficer Nova.Pomóż Star-Lordowi zmierzyć się z Nekropojazdem Sakaarana, bawiąc się zestawem Kosmiczny Starblaster z serii LEGO® Super Heroes, w którym znajdziesz pojazd ze skrzydłami ustawianymi w trybie pościgu lub aresztu.

LEGO Star Wars 75051 Myśliwiec Jedi Scout - GDYNIA

Producent:
LEGO

Obroń holokrony przez zakusami ciemnej strony, latając razem z Jekiem-14™ w opływowym myśliwcu zwiadowczym Jedi™. Podnieś tylny właz, aby schować pojemniki z holokronami i mieczami świetlnymi. Umieść klona Jeka-14™ i jego drugiego pilota w podwójnym kokpicie, który otwiera się na dwie strony, a z tyłu pojazdu posadź droida Astromech™. Wykorzystaj potężne uzbrojenie myśliwca obejmujące 2 sprężynowe działka oraz wysuwane działo obrotowe z tyłu. Odtwórz pasjonujące sceny z filmu animowanego LEGO® Gwiezdne wojny™: Kroniki Yody. Kiedy sytuacja zrobi się już zbyt trudna, odłącz kokpit i wykorzystaj go w charakterze kapsuły ratunkowej. Pamiętaj jednak, by za wszelką cenę chronić holokrony! W zestawie 2 minifigurki z wyborem broni: Jek-14™ i Mistrz Jedi™ Ithorian™ oraz droid Astromech™ i droid protokolarny RA-7™.Strzeż holokronów razem z Jekiem-14™ w jego myśliwcu zwiadowczym Jedi™ z podwójnym kokpitem/kapsułą ratunkową, sprężynowymi działkami i działem obrotowym.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe