Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO Juniors 10669 Jaskinia Żółwia - Nowość 2015 - GDYNIA

Producent:
LEGO

Uwaga! Zły żołnierz ninja pędzi w stronę kryjówki żółwia na latającym pojeździe i tylko Leonardo może go powstrzymać! Wskakuj do szybkiego żółwiego pojazdu i ruszaj w pogoń za przeciwnikiem, zanim dotrze do bazy żółwi! Jeśli mu się to uda, to przegoń go za pomocą wyrzutni! Ten odlotowy zestaw z serii LEGO Juniors poświęcony żółwiom ninja zawiera modele o prostej konstrukcji i instrukcję budowania dostosowaną do wieku, dzięki czemu stanowi dla młodych fanów żółwi idealne wprowadzenie do świata klocków LEGO®. W zestawie znajdują się 2 minifigurki: Leonardo z mieczami i żołnierz ninja.

LEGO Classic 10693 Kreatywne budowanie LEGO - Nowość 2015 - GDYNIA

Producent:
LEGO

Buduj, co tylko podpowie Ci wyobraźnia za pomocą tego kolorowego zestawu klocków LEGO® o różnych kształtach i rozmiarach! Od rakiet kosmicznych aż po roboty, dinozaury czy rekiny — ten zestaw oferuje budowniczym w każdym wieku możliwość kreatywnego budowania i stanowi doskonałe uzupełnienie każdej kolekcji LEGO. Zestaw zawiera klocki LEGO w 20 różnych kolorach, a także 2 pary oczu do tworzenia dzikich stworzeń. Tak więc daj się ponieść wyobraźni! Jeśli cierpisz na chwilowy brak pomysłów — pomogą Ci przykładowe instrukcje.

LEGO Friends 41090 Ogrodowy basen Olivii - Nowość 2015 - GDYNIA

Producent:
LEGO

Nastały gorące dni lata w Heartlake, tak więc ochłodź się w ogrodowym basenie Olivii! Pamiętaj, aby przed kąpielą natrzeć się olejkiem do opalania. Zrelaksuj się na dmuchanym kole, napij się orzeźwiającego napoju, a następnie pobaw się na zjeżdżalni wraz z żółwiem, który wpadł w odwiedziny. Usiądź w cieniu pod parasolką, zjedz trochę wiśni i posłuchaj muzyki z odtwarzacza MP3. Połączenie z zestawem 41095 Dom Emmy pozwoli stworzyć idealny ogród. W zestawie minilaleczka Olivia oraz żółw.

LEGO City 60066 Policja wodna - zestaw startowy - Nowość 2015 - GDYNIA

Producent:
LEGO

Ratunku! Złoczyńcy uciekają na tratwie wypełnionej po brzegi zrabowanymi towarami! Trzeba ich powstrzymać! Wskocz do superszybkiej motorówki bagiennej, odpal silniki i ruszaj w pościg! Ale uważaj — gdzieś na bagnach czai się wygłodniały aligator! W zestawie 4 minifigurki wraz z akcesoriami: 2 policjantów i 2 złoczyńców.

LEGO Legends of Chima 70229 Plemię lwów - Nowość 2015 - GDYNIA

Producent:
LEGO

Zarycz i dołącz do walki z Li’Ellą oraz jej szlachetnymi wojownikami z plemienia Lwów! Zbierzcie się obok sztandaru Lwów, aby omówić strategię. Potężny miotacz płonących dysków, działko i miecz dają wojsku Li’Elli siłę do obrony krainy Chima przed lodowymi łowcami. Schowaj się za murem i przygotuj do walki o dumę plemienia Lwów! W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni i akcesoriami: Li’Ella i 2 lwich wojowników.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe