Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO Friends 41030 Stoisko z lodami - GDYNIA

Producent:
LEGO

Wybierz się na przejażdżkę do parku w Heartlake City i pomóż Olivii rozstawić stoisko z lodami obok ładnej fontanny. Przygotuj czekoladowe i truskawkowe rożki lub wyjmij z lodówki orzeźwiającego lodowego lizaka. W piękny wiosenny dzień na pewno znajdzie się na nie wielu chętnych. Przed powrotem do domu na koniec pracowitego dnia wrzuć do fontanny parę monet na szczęście i pomóż Olivii wysłać list. W zestawie minilaleczka Olivia. Zestaw Lodowy rower Olivii z serii LEGO® Friends zawiera minilaleczkę Olivię, rower, stoisko z lodami, stół piknikowy, fontannę i skrzynkę na listy.

LEGO Ninjago 70727 Ninjaścigacz X-1 - GDYNIA

Producent:
LEGO

Należący do Kaia Ninjaścigacz X-1 to odlotowy pojazd 2 w 1! Użyj go, by dogonić nindroidy, które ukradły technoostrze Kaia. Wystrzel rakiety w stronę latającego dysku nindroidów, unikając przy tym ich pił tarczowych. Przekręć komorę silnika i strzel z podwójnego działka, aby strącić nindroida latającego przy użyciu jetpacka. Otwórz maskę i przesiądź się na wbudowany motocykl pościgowy, aby przechwycić cenne technoostrze! W zestawie 3 minifigurki z bronią: Kai i 2 nindroidy.Ucieknij razem z Kaiem, korzystając z Ninjaścigacza X-1 z wbudowanym motocyklem pościgowym, wystrzeliwanymi rakietami oraz obrotowym podwójnym działkiem, za pomocą którego zestrzelisz latający dysk nindroidów.

LEGO Ultra Agents 70160 Pościg quadem - GDYNIA

Producent:
LEGO

Pilnie wzywam młodego ultraagenta Maxa Burnsa! Adam Acid próbuje ukraść skrzynki toksycznych substancji z doków miasta Astor dla swojej przełożonej — superzłoczyńczyni Toxikity. Ruszaj w pościg na odlotowym quado-ścigaczu — pojeździe typu 2 w 1 — i udaremnij napad na nabrzeżu! Strzelaj z miotaczy umieszczonych na pojeździe lub odczep je i wykorzystaj jako broń ręczną. Skorzystaj z funkcji odłączania ścigacza, aby odczepić fragment pojazdu i rozpocząć dynamiczny pościg po wodzie. Doczep z tyłu pojazdu wciągarkę, którą wydobędziesz ścigacz z wody lub przeciągniesz skrzynki w bezpieczne miejsce, gdy już uda ci się je znaleźć. W zestawie 2 minifigurki z bronią: Agent Max Burns i Adam Acid.Udaremnij niecne plany Adam Acida, bawiąc się zestawem Poscig quadem z serii LEGO® Ultra Agents, w którym znajdziesz quado-ścigacz z miotaczami, należący do agenta Maxa Burnsa pojazd typu 2 w 1.

LEGO Turtles 79120 Podniebne uderzenie T-Rawket - GDYNIA

Producent:
LEGO

Zielony alarm! Statek Kraanga zrzuca na miasto bomby z mutagenem. Ruszaj w powietrze z Donatellem i Michelangelem w rakiecie T-Rawket własnej roboty. Uważaj na wystrzeliwane rakiety statku i odpowiedz ogniem z żółwiej wyrzutni pizzy. Tato April zmienił się w zmutowanego doktora O’Neila, więc załóż żółwiowi na plecy lotnię i wystrzel go z fotela w powietrze na ratunek! Zestaw zawiera 4 minifigurki z bronią i dodatkami: Donatella, Michelangela, zmutowanego doktora O’Neila i Kraanga.tocz niesamowitą, podniebną walkę, w której T-Rawket z katapultującym fotelem i wyrzutnią pizzy stawi czoła statkowi Kraangów zrzucającemu beczki z glutem.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe