Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
Kamery
 
 
LEGO
 
 
Venta
 

Ostatnio dodane

Garmin Forerunner 630 czarny 010-03717-20 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Forerunner® 630 gromadzi wszystkie dane dotyczące biegu. Ten inteligentny zegarek do biegania z ekranem dotykowym i GPS mierzy w zaawansowany sposób dynamikę biegu oraz liczne parametry fizjologiczne, jak też zapewnia wiele dodatkowych funkcji smart, takich jak powiadomienia z telefonu i współpraca z Connect IQTM. Sprawdź symetrię biegu na podstawie danych o czasie kontaktu z podłożem. Forerunner® 630 szacuje też poziom wydolności, ocenia obciążenie organizmu i próg mleczanowy na podstawie pomiaru akcji serca.

Garmin Forerunner 25 HRM czarno fioletowy 010-01353-70 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Rób postępy w swoich treningach. Ten łatwy w użyciu zegarek GPS do biegania śledzi przebyty dystans, tempo, tętno1 i osobiste rekordy. Funkcja śledzenia aktywności na co dzień liczy kroki i spalone kalorie oraz przypomina o ruchu. Po sparowaniu ze smartfonem, zegarek pozwala odbierać inteligentne powiadomienia i automatycznie przesyłać dane treningowe do bezpłatnej platformy online – Garmin ConnectTM. Tam użytkownik może zapisywać i analizować swoje wyniki, a także dzielić się nimi oraz planować treningi.

Garmin Montana 610 010-01534-03 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Montana® 610 posiada 4-calowy, kolorowy ekran dotykowy, działający w pionie i w poziomie, umożliwiający obsługę w rękawiczkach. Urządzenie wykorzystuje dane z map, by wyświetlać pełny widok śladu użytkownika, dzięki czemu zawsze wiesz, co Cię czeka na trasie. Roczna subskrypcja obrazów satelitarnych BirdsEye. Nawigację wyposażono w 3-osiowy kompas oraz wbudowany wysokościomierz barometryczny. Korzysta z sygnału satelitarnego zarówno GPS jak i GLONASS, dzięki czemu ustalanie pozycji jest jeszcze szybsze i dokładniejsze. Bardzo czuły odbiornik GPS utrzymuje pozycję nawet głęboko pod osłoną lasu.

Garmin eTrex Touch 25 Topo ActiveMap Easter Europe 010-01325-02 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

eTrex® Touch 25 to nowa, łatwa w obsłudze nawigacja satelitarna Garmin stworzona dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Została wyposażona w odbiornik GPS/GLONASS, kompas elektroniczny, jasny ekran dotykowy oraz profile wspierające różne formy aktywnego wypoczynku, takie jak piesze wędrówki, jazda na rowerze czy geocaching. Do urządzenia dołączony jest uchwyt rowerowy. W pamięci zainstalowano mapy TopoActive Europe i dane o 250 tys. skrzynek geocachingu.

Garmin eTrex 30x 010-01508-12 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Nowe urządzenie eTrex® 30x to nasza zaktualizowana wersja popularnego urządzenia eTrex 30, charakteryzująca się poprawioną rozdzielczością wyświetlacza, zapewniającego lepszą czytelność, i rozszerzoną wbudowaną pamięcią, pozwalającą przechowywać fabrycznie załadowaną mapę Garmin TopoActive Europa Wschodnia/ Europa Zachodnia. Odznacza się ono łatwą obsługą, wysoką trwałością i przystępną ceną, co cechuje urządzenia eTrex. Może być używane na rowerach, łodziach i motocyklach.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe