Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO Duplo 10568 Turniej rycerski - GDYNIA

Producent:
LEGO

Posadź dzielnego rycerza na koniu, wyposaż go w lancę i miecz, a potem zacznij się przygotowywać do średniowiecznego turnieju rycerskiego. Dla treningu rycerz może konno poskakać przez płotek, a na koniec pełnego pojedynków dnia może odpocząć w namiocie. Pomóż swoim młodym rycerzom opanować podstawowe umiejętności składania klocków podczas zabawy tym prostym modelem i obserwuj, jak odnajdują się w świecie średniowiecznych rycerzy. W zestawie figurka LEGO® DUPLO® przedstawiająca rycerza. Baw się dzielnym konnym rycerzem z zestawu Turniej rycerski LEGO® DUPLO®, w którym znajdziesz też lancę, miecz, średniowieczny namiot turniejowy oraz płotek.

LEGO Friends 41033 Dzikie wodospady - GDYNIA

Producent:
LEGO

Pomóż tygryskowi, który wpadł w tarapaty przy pięknym, ale niebezpiecznym dżunglowym wodospadzie! Pędź nad rzekę, gdzie tygrysek został uwięziony przez wzburzone wody. Wejdź do wody i pomóż Olivii wybudować tamę, aby powstrzymać wodospad i uratować zwierzątko. Następnie wybierz się do chatki na szczycie klifu, żeby trochę ochłonąć przy napoju i świeżej sałatce owocowej w towarzystwie przyjacielskiego kameleona. Później razem udacie się na eksplorację jaskiń w dżungli. Kto wie, jakie skarby są w nich ukryte! W zestawie minilaleczka Olivia, tygrysiątko oraz kameleon. Pomóż tygrysiątku, które wpadło w tarapaty, bawiąc się zestawem Misja ratunkowa przy dżunglowym wodospadzie z serii LEGO® Friends. Znajdziesz w nim minilaleczkę Olivię, chatkę na szczycie klifu, jaskinię oraz tamę do wybudowania.

LEGO Ultra Agents 70160 Pościg quadem - GDYNIA

Producent:
LEGO

Pilnie wzywam młodego ultraagenta Maxa Burnsa! Adam Acid próbuje ukraść skrzynki toksycznych substancji z doków miasta Astor dla swojej przełożonej — superzłoczyńczyni Toxikity. Ruszaj w pościg na odlotowym quado-ścigaczu — pojeździe typu 2 w 1 — i udaremnij napad na nabrzeżu! Strzelaj z miotaczy umieszczonych na pojeździe lub odczep je i wykorzystaj jako broń ręczną. Skorzystaj z funkcji odłączania ścigacza, aby odczepić fragment pojazdu i rozpocząć dynamiczny pościg po wodzie. Doczep z tyłu pojazdu wciągarkę, którą wydobędziesz ścigacz z wody lub przeciągniesz skrzynki w bezpieczne miejsce, gdy już uda ci się je znaleźć. W zestawie 2 minifigurki z bronią: Agent Max Burns i Adam Acid.Udaremnij niecne plany Adam Acida, bawiąc się zestawem Poscig quadem z serii LEGO® Ultra Agents, w którym znajdziesz quado-ścigacz z miotaczami, należący do agenta Maxa Burnsa pojazd typu 2 w 1.

LEGO Ultra Agents 70163 Sekretne laboratorium - GDYNIA

Producent:
LEGO

Ultraagencie Curtis Bolt, mamy misję do wykonania! Zła Toxikita odkryła sekretne laboratorium na wyspie Pointer i zrzuca toksyczne bomby z helikoptera pilotowanego przez jej pachołka Retoksa. W laboratorium naukowiec z miasta Astor przeprowadza ważne eksperymenty przy użyciu zdalnie sterowanych zabezpieczonych pazurów. Ruszaj z pomocą i nie pozwól, by Toxikita ukradła kryształ i wykorzystała go jako źródło zasilania swojej superbroni — gdy ten element trafi w niepowołane ręce, konsekwencje będą straszne! Strzelaj z miotacza i odpalaj rakiety w stronę Toxikity, która po łańcuchu schodzi z helikoptera. Powstrzymaj ją, zanim zdąży uruchomić mechanizm wybuchu, który uwolni kryształ i doprowadzi do toksycznej zagłady miasta! W zestawie 4 minifigurki z wyborem broni i akcesoriami: Toxikita, Retox, agent Curtis Bolt i naukowiec z miasta Astor.Chroń sekretne laboratorium przed powietrznymi atakami Toxikity, bawiąc się zestawem Sekretne laboratorium z serii LEGO® Ultra Agents.

LEGO Turtles 79119 Komora mutacji uruchomiona - PROMOCJA WYPRZEDAŻOWA - GDYNIA

Producent:
LEGO

Oho, ktoś ma problemy z żółwiami! Rafael zakradł się do laboratorium Kraanga i odkrył komorę mutacji, która może zmieniać ludzi w zmutowane stwory. Wdrap się na drabinę z Victorem, rozkręć elektrody i zrzuć go do zbiornika mutacyjnego. Obróć pokrętło, by rozpocząć mutację. Gdy przemiana się zakończy, otwórz drzwi, by do akcji wkroczył straszliwy Spider Bytez! Pomóż Rafaelowi przechytrzyć ogromnego potwora i uciec, zanim schwyta go w potężne szpony, które ma na głowie. Zestaw zawiera 2 minifigurki z bronią i dodatkami: Victora i Rafaela oraz figurkę Spider Byteza.Zmieniaj ludzi w mutanty w komorze mutacji z przełącznikiem i obrotowymi elektrodami. W zestawie jest też Spider Bytez z ogromnymi, chwytającymi szponami.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe