Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
Kamery
 
 
Venta
 

Ostatnio dodane

Garmin Kamera sportowa VIRB XE 010-01363-10 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Kamera sportowa VIRB® X wyposażona w technologię G-Metrix rejestruje bogaty w szczegóły obraz w wysokiej rozdzielczości do 1080p i 120fps/480p w zwolnionym tempie. Tę kompaktową kamerę można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie ze względu na wytrzymałą konstrukcję oraz wodoszczelność do 50 metrów. Technologia G-Metrix tworzy prawdziwe emocje, nagrywając materiał wraz z animowanymi licznikami i wykresami zawierającymi dane np. o szybkości czy przyspieszeniu.

Garmin Forerunner 25 HRM czarno fioletowy 010-01353-70 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Rób postępy w swoich treningach. Ten łatwy w użyciu zegarek GPS do biegania śledzi przebyty dystans, tempo, tętno1 i osobiste rekordy. Funkcja śledzenia aktywności na co dzień liczy kroki i spalone kalorie oraz przypomina o ruchu. Po sparowaniu ze smartfonem, zegarek pozwala odbierać inteligentne powiadomienia i automatycznie przesyłać dane treningowe do bezpłatnej platformy online – Garmin ConnectTM. Tam użytkownik może zapisywać i analizować swoje wyniki, a także dzielić się nimi oraz planować treningi.

Garmin Vivosmart HR czarny, duży 010-01955-15 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Noś na nadgarstku swój dzisiejszy cel fitnessowy z vívosmart HR. To jedyny monitor aktywności z czytelnym w słońcu ekranem dotykowym, wykorzystujący technologię Garmin Elevate do pomiaru tętna na nadgarstku użytkownika i wyświetlający powiadomienia z telefonu. Zlicza on kroki i pokonane piętra oraz mierzy intensywność minutową. Śledzi tętno, aby zapewnić dokładniejsze informacje o spalanych kaloriach. Bezprzewodowa synchronizacja z serwisem Garmin Connect, naszą bezpłatną platformą społecznościową fitness.

Garmin Edge 25 HRM 010-03709-50 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Masz ochotę jechać dalej z łatwym w użyciu licznikiem rowerowym Edge® 25. Odbiera on sygnał z satelitów GPS i GLONASS, rejestrując, jak daleko, jak szybko i którędy jedziesz. Bluetooth® umożliwia śledzenie przejazdu na żywo, a kompatybilność z ANT+ pozwala na pomiar tętna i kadencji. Prześlij dane do Garmin ConnectTM, aby zobaczyć trasę przejazdu na mapie, przeanalizować ją i podzielić się nią z innymi.

Garmin Fenix 3 Sapphire HR Elevate Performer 010-01338-74 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Zegarki sportowe GPS fēnix® 3 Sapphire posiadają funkcje zaawansowanego treningu i nawigacji turystycznej oraz funkcje smart, a także wysokiej jakości szkiełko szafirowe odporne na zarysowania oraz różne kombinacje mocnych pasków. Metalowa ramka ochronna ze zintegrowaną anteną EXOTM zapewnia udoskonalone wyznaczanie położenia dzięki odbiorowi sygnałów satelitarnych GPS i GLONASS. Dostosuj swój zegarek, korzystając z bezpłatnych tarcz, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQTM.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe