Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
Kamery
 
 
LEGO
 
 
Venta
 

Ostatnio dodane

Garmin Edge 820 Bundle 010-01626-11 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Edge 820 to kompaktowy komputer rowerowy dla zawodników i ambitnych rowerzystów, którzy potrzebują dobrej nawigacji GPS i wysokościomierza, aby wiedzieć, jak szybko, jak wysoko i jak daleko zajechali. Oferuje zaawansowane funkcje monitorowania treningu, takie jak VO2 max1, zaawansowana dynamika jazdy oraz inne, takie jak GroupTrack, wyzwania Strava na żywo czy funkcje łączności.

Garmin Fenix 3 Sapphire Gray Performer M10-01338-20 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Fēnix® 3 to bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach przygód na świeżym powietrzu. Nowa antena EXOTM z obsługą GPS i GLONASS zapewnia precyzyjne wyznaczanie pozycji a wyraźny, kolorowy wyświetlacz zapewnia wygodny dostęp do danych. Fēnix® 3 wyposażony został w funkcje treningów multisportowych, biegów przełajowych i nawigacyjne. Wytrzymała konstrukcja, sportowy design i kompatybilnośd z platformą Connect IQ Apps sprawiają, że zegarek sprawdzi się w każdych warunkach.

Garmin Edge 25 HRM 010-03709-50 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Masz ochotę jechać dalej z łatwym w użyciu licznikiem rowerowym Edge® 25. Odbiera on sygnał z satelitów GPS i GLONASS, rejestrując, jak daleko, jak szybko i którędy jedziesz. Bluetooth® umożliwia śledzenie przejazdu na żywo, a kompatybilność z ANT+ pozwala na pomiar tętna i kadencji. Prześlij dane do Garmin ConnectTM, aby zobaczyć trasę przejazdu na mapie, przeanalizować ją i podzielić się nią z innymi.

Garmin Vivoactive HR czarny, duży 010-01605-07 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Biegaj, jeździj na rowerze, na nartach, pływaj, graj w golfa, rób to, na co masz ochotę z vívoactive HR, smartwatchem GPS z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Garmin Elevate. Zegarek wyświetla powiadomienia z telefonu o połączeniach, wiadomości tekstowe, alerty z portali społecznościowych i inne. Możesz spersonalizować swój zegarek za pomocą platformy Connect IQ z bazą ponad 1300 bezpłatnych aplikacji, tarczy zegarka, pól danych i widgetów. Naładowana bateria działa nawet do 8 dni w trybie zegarka/monitora aktywności lub do 13 godzin przy używaniu GPS.

Garmin Forerunner 630 ciemnogranatowy 010-03717-21 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Forerunner® 630 gromadzi wszystkie dane dotyczące biegu. Ten inteligentny zegarek do biegania z ekranem dotykowym i GPS mierzy w zaawansowany sposób dynamikę biegu oraz liczne parametry fizjologiczne, jak też zapewnia wiele dodatkowych funkcji smart, takich jak powiadomienia z telefonu i współpraca z Connect IQTM. Sprawdź symetrię biegu na podstawie danych o czasie kontaktu z podłożem. Forerunner® 630 szacuje też poziom wydolności, ocenia obciążenie organizmu i próg mleczanowy na podstawie pomiaru akcji serca.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe